Антон Грінов: журналісту надійшли смертельні погрози через публікації про «Сбербанк Росії»? (фото)

Антон Грінов: журналісту надійшли смертельні погрози через публікації про «Сбербанк Росії»? (фото)

Журналіст-розслідувач Антон Грінов заявив, що йому погрожують фізичною розправою після публікації розслідування про українську «дочку» «Сбербанка Росії».

Як інформує Цензор.НЕТ, про це журналіст повідомив на своїй сторінці в Facebook

«Сьогодні (6 серпня. — Ред.) від невідомого надійшов дзвінок з погрозами про вбивство в разі продовження розслідування діяльності правління «Сбербанка Росії» в Україні», — написав журналіст.

Твої заяви покладемо тобі в труну: журналісту Грінову погрожують смертю через публікації про Сбербанк Росії 01

Крім того, Грінов отримав чотири SMS-повідомлення з невідомого номера з погрозами. У них відправник обіцяв «покласти з ним у труну» матеріали його журналістського розслідування щодо зняття готівкових коштів главою правління «Сбербанк Росії» Іриною Князєвою і продовження розслідування про фінансування банком терористичної діяльності.

«Якщо ти ще хоч слово скажеш про «Сбербанк», твоя дружина стане вдовою. Подумай про свою сім’ю, а не про чужі гроші. Твої заяви покладемо тобі в труну», — йдеться в одному із погрозливих повідомлень, отриманих журналістом. За словами Грінова, він подав заяву в поліцію за фактами погроз.

Твої заяви покладемо тобі в труну: журналісту Грінову погрожують смертю через публікації про Сбербанк Росії 02

Користувачі соцмережі стверджують, що номер, з якого надходили погрози, може належати керуючому київським відділенням «Сбербанк» Івану Нагорному. «Я думаю, тепер передовсім саме в інтересах керівників «Сбербанку», щоб Грінов ніде не спіткнувся і в нього не боліла голова», — зазначив блогер Володимир Коваль, пише Обозреватель.

Нагадаємо, на початку липня 2018 року стало відомо, що нинішня виконуюча обов’язки голови правління «Сбербанк Росії» в Україні Ірина Князєва після Революції Гідності намагалася зняти зі свого банківського рахунка $ 1 млн готівкою за одну операцію, але отримала відмову через обмеження Національного банку України на зняття з валютних рахунків понад 15 тис. грн на добу в еквіваленті. Князєвій вдалося обійти обмеження регулятора: Печерський райсуд задовольнив її позов і постановив дозволити Князєвій зняти $1 млн з її рахунку, незважаючи на постанову НБУ. На початку серпня Грінов повідомляв, що написав в СБУ заяву, в якій повідомив про причетність керівництва української «дочки»»Сбербанку» до фінансування тероризму. За його словами, Служба безпеки України проведе перевірку згаданої інформації.

Источник:   https://ua.censor.net.ua