Вадим Туманян не смог замять прошлые грешки?

Харківське територіальне відділення АМКУ оштрафувало загалом на 140 тис. грн компанії ТОВ «Мегаполіс Інвест Плюс» та ТОВ «Ведінгтехнолоджі» за спотворення результатів торгів «Київського метрополітену» та «Ощадбанку». Про це свідчить рішення Відділення від 7 листопада.Розслідування стосувалось закупівель «Київського метрополітену» та «Державного ощадного банку України», що були оголошені у 2017 році. Йшлось про замовлення рекламних та маркетингових послуг для «Ощадбанку» на 770 тис. грн та технічного мийного засобу для метрополітену на 22,8 тис. грн. На обидва тендери прийшли по троє учасників, зокрема, харківські ТОВ «Мегаполіс Інвест Плюс» та ТОВ «Ведінгтехнолоджі».

Останній з тендерів дістався третій фірмі, а от замовлення від «Ощадбанку» отримав «Мегаполіс Інвест Плюс».

З’ясувалось, що офісні приміщення компаній фактично знаходились за одними і тими ж адресами – у Києві та Харкові. Також, у період проведення спірних торгів компанії діяли синхронно у часі, як от – подали тендерні пропозиції в один день з різницею у 0,5-3 години,  одночасно оплатили послуги електронного майданчика. А крім того, вони ділили одну і ту ж IP-адресу, єдині на двох електронні скриньки, телефонні номери та перебували між собою у господарських відносинах.

Самі відповідачі зізнались, що узгоджували поміж собою умови участі у спірних торгах.

Визначаючи розмір штрафу для компаній, Відділення врахувало, що вони визнали факт вчинення ними порушення. Врешті, кожен з них отримав по 70 тис. грн штрафу та заборону на прийняття участі у конкурентних публічних закупівлях протягом наступних трьох років.

Відзначимо, що за даними «Прозорро», на рахунку «Ведінгтехнолоджі» немає підписаних з бюджетниками договорів, тоді як «Мегаполіс Інвест Плюс» у період від осені 2016 року по літо 2019-го отримав 17 контрактів загальною вартістю 7,53 млн грн.

Власниками ТОВ «Мегаполіс Інвест Плюс» є Ольга Васильєва та відомий харківський бізнесмен Вадим Туманян. Останній – одноосібний власник другої фірми-відповідача у справі ТОВ «Ведінгтехнолоджі».

Нагадаємо, що у 2017 році журналісти програми «Схеми» фіксували візит чоловіка, схожого на Туманяна, до Адміністрації президента Петра Порошенка у вечірній час

Источник:  nardep.net